Ženske ponavadi delujemo, kot iz izhodišča, da zaradi svojih let (19,29,39,49,59…….), vedno lovimo zadnji vlak. Zato se sama ravno na teh prelomnicah, raje uvrščam na prve vagone, saj sem mnenja, da zame ni NIKOLI PREPOZNO.
Moje ime je Nastja.
Sem ustvarjalka in duša Pozitivčic ter spletnega mesta pozitivnemisli.com. Moj svet se vrti okoli širjenja pozitivnosti, navdiha in svetlobe, ki jih preko besed in misli delim z vami.
Komentarji